ASKO Sedací soupravy
ASKO Sedacie súpravy | Rady sedacích súprav

RADY SEDACÍCH SÚPRAV

Naše sedacie súpravy splňajú všetky požiadavky pre to, aby sa stali srdcom Vášho domova

Plánované sedacie súpravy SYSTEMPOLSTER
Sedacie súpravy SYSTEMPOLSTER sú plánované na mieru, a tak sa dokonale prispôsobia každému interiéru. Sú rovnako originálne ako vy sami. Z jednotlivých elementov si zostavíte sedačku, ktorá bude presne spĺňať vaše nároky na veľkosť, funkciu, farbu aj dizajn. Moderný vzhľad, inteligentné funkcie, čisté línie a hlavne kvalitné prevedenie sú hlavnými aspektmi, ktoré môžete očakávať.
Sedacie súpravy SYSTEMPOLSTER
System Polster
Plánované sedacie súpravy Carta
Vieme, že každý zákazník má rôzne požiadavky a potreby, ktorým sa individuálne venujeme. Inteligentne navrhnuté sedacie súpravy s neobmedzenou univerzálnosťou, to sú zostavy Carta. Vďaka výberu poťahových látok, dizajnov a funkcií možno naplánovať oázu pre každú domácnosť presne podľa potrieb jej majiteľa. Dodanie sedacej súpravy je od 4 do 6 týždňov.
Plánované sedacie súpravy Carta
Malé funkční

Poraďte sa s našimi predajcami, ktorí vám pomôžu krôčik po krôčiku k vašej vysnívanej sedacej súprave.

Navštívte nás v jednej z našich 8 predajní
Dohovoriť schôdzku tu
Priestranné sedacie súpravy
Komfortné a priestranné sedacie súpravy vhodné pre relax i občasné prespanie. Mladý, moderný a flexibilný vzhľad priestranných sedačiek sa dokonale prispôsobí vašim individuálnym požiadavkám. Ponúkame vám ucelenú zbierku rôznorodých dizajnov a veľa funkcií ako je rozkladanie, úložné prvky, opierky hlavy alebo elektronicky nastaviteľnú hĺbku sedu.
Priestranné sedacie súpravy
Prostorné
Malé funkčné sedacie súpravy
Ak ste limitovaní priestorom a potrebujete kompaktnú sedačku, isto oceníte malé a funkčné sedacie súpravy, ktoré vás zaujmú nadčasovým dizajnom i svojou výbavou, ako sú úložné prvky, polohovateľné opierky hlavy a jednoduché rozkladanie. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré vám zaručia stabilitu pohovky a jej vysoký komfort pre odpočinok.
Malé funkčné sedacie súpravy
Malé funkční