ASKO Sedací soupravy
ASKO Sedacie súpravy | Impregnácia

FUNKCIE PRE MAXIMÁLNY KOMFORT

Najrôznejšie doplnkové funkcie, ktoré oceníte každý deň

Aby ste si užili dokonalé pohodlie v akejkoľvek polohe, niektoré sedacie súpravy sú vybavené doplnkovými funkciami, ako je napríklad polohovateľná a nastaviteľná opierka rúk, trapézový roh, špicatý roh, okrúhly roh, roh s obojstranným relaxačným operadlom, roh s polohovacou opierkou hlavy a s ďalšími doplnkami, ktoré sa dokonale prispôsobia vašim potrebám.

Ešte väčší komfort zaistí nastaviteľná výška a hĺbka sedu, polohovanie opierky hlavy s voliteľnou výškou a sklonom či niektoré relaxačné funkcie. Počas každodenného upratovania zasa oceníte praktické úložné priestory či bočné vrecká na ukrytie všetkých nevyhnutností.

Svoje využitie vo väčšine domácností isto nájde aj funkcia rozkladu na lôžko pri vybraných sedacích súpravách, z ktorých niektoré sú určené aj k pravidelnému prespávaniu.

ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Sedacie súpravy s úložným priestorom skvele zapadnú do každej obývacej izby. Naviac riešia problém s nedostatkom miesta pre odkladanie potrebných vecí, s ktorým sa stretáva takmer každá domácnosť.

Vďaka praktickému úložnému priestoru získate ďalšie miesto, kam uskladniť drobnosti, ktoré chcete mať ľahko a rýchlo po ruke, alebo naopak ukryť sezónne veci, pre ktoré sa najmä v početnejších rodinách ťažko hľadá umiestnenie. Vyberte si jednu z mnohých našich praktických a dizajnových pohoviek, ktoré zabezpečia, že vaša obývačka bude stále uprataná a útulná.
Úložný prostor

Poraďte sa s našimi predajcami, ktorí vám pomôžu krôčik po krôčiku k vašej vysnívanej sedacej súprave.

Navštívte nás v jednej z našich 8 predajní
Dohovoriť schôdzku tu
LŮŽKO
Rozkladacie sedacie súpravy sú skvelým riešením do menších priestorov. Po rozložení ponúknu dostatok priestoru pre relaxáciu všetkým členom rodiny či pohodlné miesto na prespanie vašich návštev. Naše sedačky disponujú niekoľkými rôznymi typmi mechanizmu rozkladania lôžka, napríklad rozklad s výsuvnou funkciou alebo priečnym vyklopením sedacej časti, pod ktorým je schované pútko, za ktoré možno sedaciu časť vytiahnuť a nadvihnúť, čím vznikne lôžko. V prípade rozkladu so sklopným chrbtom stačí iba vysunúť sedaciu časť a sklopiť chrbtový diel. Pri rozkladaní dopredu vyberiete oporný diel, uchopíte sedadlo a nadvihnutím nahor a posunom vpred ho rozložíte.

Následne operadlo vložíte do medzery, čím vznikne lôžko. V prípade rozkladu klik-klak stačí oporný diel pritlačiť k sebe, čím odistíte západku, a operadlo položíte do vodorovnej polohy v úrovni sedadla. Pohodlné riešenie predstavuje rozklad motorovým pohonom, pri ktorom motor predsunie sedaciu časť dopredu, a tým rozšíri jeho hĺbku na lôžko.
Lůžko
POLOHOVATEĽNÁ OPIERKA
Ľahko sa prispôsobí vašej výške aj zvolenej polohe a poskytne dostatočnú oporu hlavy či rúk. Či už budete relaxovať po náročnom dni, alebo sa usadíte s dobrou knihou, polohovateľné opierky hlavy a rúk vám vždy zabezpečia maximálny komfort.
Polohovatelné opěrky
RELAXAČNÉ ROHY
Sklopné chrbtové vankúše sa dokonale prispôsobia vašej zvolenej pozícii a poskytnú chrbtu kvalitnú oporu. Stačí si len nastaviť vhodnú polohu operadla a užívať si chvíle oddychu.
Relaxační rohy