ASKO Sedací soupravy
ASKO Sedacie súpravy | Impregnácia

Profesionálna impregnácia TOP CARE

Zaistite svojej novej sedacej súprave čo možno najdlhšiu životnosť tým, že jej doprajete profesionálne ošetrenie v spolupráci so špičkovou nemeckou spoločnosťou TOP CARE. Ošetrenie zaistí dlhodobú ochranu poťahu pred znečistením bez zmeny jeho farby a odtieňa.

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ, 100% BEZPEČNOSŤ

Pri profesionálnej impregnácii spoločnosťou TOP CARE, odborníkom v starostlivosti o povrchy s viac ako dvadsaťročnou tradíciou, je sedacia súprava šetrne ošetrená najmodernejšími technológiami, ktoré sú 100% hypoalergénne a bezpečné ako pre vás, tak vaše deti i domácich miláčikov.

OCHRANA PRED ZNEČISTENÍM

Po ošetrení bude vaša nová sedacia súprava chránená pred tekutinami vrátane tých na báze oleja, ale aj pred hĺbkovým znečistením, napríklad pred škvrnami od domácich maznáčikov alebo potravín.

Impregnácia látku chráni aj pred pôsobením UV lúčov, a tým aj pred postupným vyblednutím farieb.

Štít, ktorý sa na látke vytvorí, je úplne neviditeľný a bez zápachu, ale zároveň stopercentne priedušný. Senzorické vlastnosti povrchu vašej sedacej súpravy sa tak nezmenia.

NAVŠTÍVTE NAŠE PREDAJNE

Profesionálna impregnácia je k dispozícii pre vybrané čalúnené výrobky a cena, ktorá sa pohybuje od 33 €, zahŕňa ošetrenie sedadla, operadla, sokla, podrúčiek a pohľadových čalúnených zadných častí sedacích súprav i pohoviek.

Službu môžete využiť v našich všetkých 8 predajniach na vybrané plánované sedacie súpravy a pohovky. Neváhajte sa opýtať našich expertov aj na ďalšie doplnkové služby, ktoré ponúkame v rámci nášho perfektného servisu a v záujme čo najdlhšej životnosti našich výrobkov.

Poraďte sa s našimi predajcami, ktorí vám pomôžu krôčik po krôčiku k vašej vysnívanej sedacej súprave.

Navštívte nás v jednej z našich 8 predajní
Dohovoriť schôdzku tu
Ochrana